Farmasi Dr. C. Tuna Çay Ağacı Serisi


Dr. C. Tuna Çay Ağacı Yağlı Yüz Yıkama Jeli 225 ml : Sorunlu ciltler için özel olarak geliştirilmiş formülü sayesinde cildinizi kurutmadan fazla yağı ve kiri nazikçe temizler ve tıkanmış gözenekleri arındırır.Çeşitli nedenlerle oluşmuş lekelerin görünümünü azaltmaya yardımcı olur.İçeriğindeki Çay ağacı yağı ile ölü hücreleri yok ederek ileride oluşabilecek sivilce, siyah nokta ve leke oluşumuna karşı koruma sağlar.

Kullanımı; Islak yüze aşağıdan yukarıya doğru küçük dairesel hareketlerle masaj yaparak nazikçe uygulayın ve ılık suyla durulayın. En iyi sonucu almak için ardından Farmasi Tea Tree tonik ve Farmasi Tea Tree nemlendirici krem kullanın.

Dr. C. Tuna Çay Ağacı Yağlı Yüz Temizleme Toniği 225 ml : Sorunlu ciltler için özel olarak geliştirilmiş formülü ilederinlemesine temizlik sağlar ve gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı olur. İçeriğindeki Çay Ağacı yağı sayesinde ciltteki siyah nokta ve sivilceleri yok eder.Düzenli kullanım sonucucilt lekelerinin görünümünü azaltırken koruyucu bir bariyer oluştur.Cildi rahatlatır ve canlandırır.

Dr. C. Tuna Çay Ağacı Yağlı Yüz Kremi 50 ml : Sorunlu ciltler için özel olarak geliştirilmiş, içeriğinde Çay Ağacı Yağı bulunan formülü sayesinde cilde anında nüfuz ederek derinlemesine nemlendirir. Lekelerin giderilmesine yardımcı olur, sivilce ve siyah nokta oluşumunu engeller.Koruyucu bir bariyer oluşturarak cildinizi dış etkenlere karşı korur.

Kullanımı: Temizlenmiş ve arındırılmış cilde sabah – akşam olmak üzere günde 2 defa uygulayın. Yüz, boyun ve dekolte bölgesinde kullanımı uygundur.

Dr. C. Tuna Çay Ağacı Yağlı Cilt Sabunu 100 gr :Farmasi Çay Ağacı Yağı Sabunu cildi ferahlatır. Gözeneklerin sıkılaşmasına, lekelerin ve siyah noktaların görünümünün azalması yardımcı olur. Cildinizi derinlenmesine temizlerken aynı zamanda nemlendirir.

Dr. C. Tuna Çay Ağacı Yağlı SOS Serumu 10 ml : Saf Çay Ağacı Yağı ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde cildi kurutmadan lekelerin giderilmesine yardımcı olur.Sivilce üzerine uygulandığında sivilcenin daha hızlı kaybolmasını sağlar ve yeniden oluşmasını engeller.Tüm vücut için kullanımı uygundur.

Dr. C. Tuna Çay Ağacı Yağı Balımı 15 ml : Doğal çay ağacı yağı ile zenginleştirilmiş formülü cildi yatıştırır ve koruyucu bir bariyer oluşturur. Dudaklarda,uçuklarda,, yüzde, tırnak diplerinde, cildinizin kuru ve sert hissedilen her bölgesinde,kesiklerde ve alerjilerde kullanılabilir.
Uyarılar: Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutun. Sadece haricen kullanım içindir. Oda sıcaklığında saklayın. Direkt güneş ışığına maruz bırakmayın.

farmasi-cay-agaci-urunleri