GÜL SERİSİ


Farmasi Duş Jeli Isparta Güllü
Farmasi Laboratuvarlarında özel olarak geliştirilmiş Farmasi Duş jeli Rose Water formülündeki Doğal Gül Suyu ile cildi nazikçe arındırır ve bakım yapar. İçeriğindeki Gliserin sayesinde, cildin ihtiyacı olan nemi sağlar. Gülün stresi azaltan, sakinleştiren hoş kokusu ile vücuda bakım yaparken aynı zamanda ruhunuzu şımartır. PH dengesi cilt ile uyumludur.
Kullanımı: Avucunuza veya banyo lifi üzerine bir miktar dökerek, ıslak cildin üzerinde köpürtün ve daha sonra durulayın. Günlük kullanıma uygundur.
1108118
Farmasi Şampuan Isparta Güllü
Farmasi Laboratuvarlarında özel olarak geliştirilmiş Farmasi Şampuan Rose Water , formülündeki Doğal Gül Suyu ile saçlarınızı onarır ve ipeksi bir yumuşaklık sağlar. İçeriğindeki doğal gül suyu saçlarınızı nemlendirir. Silikon içermeyen özel yapısı sayesinde rahatça taranmasını ve kolayca şekil almasını sağlar. Kullanımı: Nemli saçlara ve nazikçe saç derisine masaj yaparak uygulayın ve durulayın.

1109061
Farmasi Likit Sabun Isparta Güllü
Farmasi Laboratuvarlarında özel olarak geliştirilmiş Farmasi Rose Water Sıvı Sabun, formülündeki Doğal Gül Suyu ile ellerinizi kurutmadan nazikçe temizler. İçeriğinde bulunan gliserin sayesinde ipeksi bir yumuşaklık sağlar.Kullanımı: Bir miktar sıvı sabunu avucunuza sıkın, köpürtün ve iyice durulayın.
1103125
Farmasi El ve Vücut Losyonu Isparta Güllü
Farmasi Laboratuvarlarında özel olarak geliştirilmiş Farmasi El ve Vücut Losyonu Rose Water , formülündeki Doğal Gül Suyu ile cilde yoğun bakım yapar. Kurumuş ciltlerde bile uzun süre kalıcı nemlendirme sağlar. Hafif formülü sayesinde kolayca emilir. Kullanımı: En iyi etki için banyo ve el yıkama sonrasında hafif dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın.

1109062
Farmasi Likit Sabun Isparta Güllü Köpük
Farmasi Laboratuvarlarında özel olarak geliştirilmiş Farmasi likit sabun Rose Water Köpük , formülündeki Doğal Gül Suyu ile el ve yüz temizliğinde güvenle kullanılabilir. Hassas ciltlerin ve çocukların kullanıma uygundur. Yoğun, kolaylıkla yayılan ve durulanan köpüğü sayesinde kullanıcısına zamandan, enerjiden ve sudan tasarruf yaptırır. İçeriğinde bulunan gliserin sayesinde ipeksi bir yumuşaklık sağlar. Kullanımı: Bir miktar köpük sıvı sabunu avucunuza sıkın ve durulayın.

1109064
Farmasi El Kremi Isparta Güllü
Farmasi Laboratuvarlarında özel olarak geliştirilmiş Farmasi Rose Water El Kremi formülündeki Doğal Gül Suyu ile kurumuş, çatlamış ciltleri anında yumuşatarak rahatlatır. Zengin ve yumuşak dokusu sayesinde yağlı bir his bırakmaz. Gül suyunun cildi yenileme özelliği sayesinde ellerinizi nemlendirir ve besler.Kullanımı: İhtiyaç duyduğunuz her an cildinize uygulayın.
Size iki makul seçenek sunuyoruz;
1. Eğer bende Farmasi fırsatları ndan yararlanmak için farmasi danışmanı olmak istiyorum diyorsanız farmasi üyelik formu nu doldurun farmasi ürün kataloğu muzu ücretsiz adresinize gönderelim.
Farmasi iş fırsatı ile ek iş ek gelir imkanı nız olsun.
2. Danışman olmak istemiyorum fakat ürünlerinizi indirimli almak istiyorum diyorsanız farmasi özel müşterisi olmak istiyorum başlığıyla farmasi online iletişim formu mesjınız bölümünden mail yoluyla bize ulaşın.
Farmasi’ye öğrenciler, ev hanımları,emekliler,öğretmenler,doktorlar,mühendisler kısacası para kazanmak isteyen 18 yaşını doldurmuş herkes temsilcilik için başvurabilir. Farmasi satış danışmanı olmanın herhangi bir aylık sipariş yükümlüğü yoktur.

DUŞ ÜRÜNLERİ