FARMASİ ŞAMPUAN ÇEŞİTLERİ


Farmasi Isırgan Otu Şampuan

Vitalizing anti dandruff şampuan içeriğindeki keratin, climbazole, ısırgan otu ve provitamin B5 ile saçtaki kepek oluşumunu önler. Isırgan otu ile saç dökülmesini durdurabilir, cılız saçlarınızı gürleştirebilirsiniz. Sürekli kırılan saçlarınızı onarabilirsiniz. Sönük hacimsiz saçlarınızı daha hacimli ve canlı bir görünüme kavuşturabilirsiniz.Mat saçlarınızı parlak ışıl ışıl bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Kullanımı: Islak saç ve saç derisine uygulayın, masaj yaparak köpürtün ve iyice durulayın.

Farmasi Argan Şampuan

Vitalizing shampoo with pump argan&silk cotton, içeriğindeki Argan yağı, Keratin ve mineral kompleksi, ipek proteini, pamuk özü ile saçlarda muhteşem parlaklık ve kökten uca bakımlı görünüm elde edeceksiniz.Cildi nemlendirerek çatlak ve gerginlik oluşumuna karşı korur ve derideki tahrişin azalmasına yardımcı olur.Argan yağı cilt yağını dengelediğinden  özellikle yağlı ciltlerde daha etkilidir.Anti-acing özelliği sayesinde cildin genç kalmasında da etkilidir.

Kullanımı : Islak saça ve saç derisine uygulayın. Masaj yaparak köpürtün ve iyice durulayın. Gerekirse tekrar uygulayın.

Farmasi Yumurta Proteinli Şampuan

Farmasi Yumurta Proteinli Şampuan saçlarınızı temizler, parlaklık verir, Papatya Ekstraktı ile onarır.

Saç köklerini güçlendirir ve koparak dökülme dahil olmak üzere pek çok olumsuz dış etkene karşı koruma sağlar.

Islak saça uygulayın, köpürtün ve durulayın

Farmasi Sarımsak Özlü Şampuan, Provitamin B5 ile desteklenen formülüyle saçlarınızı temizler ve nemlendirir.Sarımsak içindeki vitaminler mineraller ve eser elementler sayesinde saçların dolgunluk kazanmasına ve daha hızlı uzamasına yardımcı olur.

Islak saça uygulayın, köpürtün ve durulayın.

Farmasi Zeytin Özlü Şampuan

Farmasi Zeytin Özlü Şampuan saçlarınızı derinlemesine temizler ve nemlendirir. Saçlarınıza parlaklık ve sağlık verir. Çevresel zararlardan korumaya yardımcı olur.Saçtaki kepeği ve dökülmeyi engellemeye yardımcı olur.Saç derisindeki yaraları onarır. Saçı besler parlatır.Saç ve saç derisini besleyerek koparak dökülmeleri engeller uzamasını hızlandırır.

Kullanımı: Islak saça uygulayın, köpürtün ve durulayın

Farmasi ürünleri  paraben, silikon, triclosan ve tuz içermez.

FARMASİ SAMPUAN

 

 

 

cooltext181649919522992