FARMASİ SKİN TRENDS ÜRÜNLERİ


Farmasi Skin Trends Cilt Bakım Ürünleri
Farmasi Acai Kremi, Farmasi Cilt Bakım Ürünleri, Farmasi Hassas Ciltler için Bakım, Farmasi Kuru Ciltler için Bakım, Farmasi Normal Ciltler için Bakım, Farmasi Skin Trends, Farmasi Yağlı Ciltler için Bakım, Gece Kremi, Göz Altı Kremi, Gözaltı Kremi, Gündüz Kremi, Organik Kozmetik, Yüz Temizleme Jeli, Yüz Temizleme Sütü, Yüz Temizleme Toniği 0
farmasi-skin-trends-acai-berryOrganik Sertifikalı Hammaddeler içeren Farmasi Skin Trends cilt bakım ürünleri ile geleceğinize yatırım yapın! Hangi kişi sağlıkla ışıldayan, taptaze ve canlı bir cildi olsun istemez? Gün boyu maruz kaldığınız güneş ışınları, ısı değişiklikleri, hormonlu gıdalar ve dengesiz beslenme, sigara, hava kirliliği, bozuk uyku düzeni ve stresin etkisi cildimize yansıyor ve cansız, yorgun bir cilt herkesin sorunu haline geliyor.

Oysa ki uzun yıllar güzel bir cilde sahip olmanın, yaşlanma etkilerinin cilde daha geç yansımasının yolu cildinize iyi bakmaktan, cildinizin geleceğine yatırım yapmaktan geçiyor. Cilt bakımını bir ritüelhaline getirmeniz için güvendiğiniz Farmasi Laboratuarlarında sizler için yepyeni bir teknolojiyle cilt bakımı ürünleri geliştirildi.

Phyto-Biotics Acai Teknolojisi ve güçlü içeriklerle formüle edilmiş yepyeni Farmasi SkinTrends cilt bakım serisi sizlere sağlıklı ve yenilenmiş bir cilt sunuyor… Her yaştan, farklı cilt tiplerine sahip ve temel cilt bakımının önemini bilen herkes artık SkinTrends’le cildine hak ettiği değeri verebilecek.

Acai Teknolojisi – Güney Amerika’nın yağmur ormanlarında yetişen Acai Berry’nin yüksek antioksidan özelliğinden ilham alan Avrupalı bilim adamları son teknolojileri kullanarak Acai Berry meyvesinden çok özel bir aktif geliştirdiler. Phyto-Biotics Acai Teknolojisi adıyla bu aktifi çok özel ve zengin içeriklerle donatıp kapsüle ettiler.

Farmasi Ar-Ge ekibimiz de yaptıkları iş birliği ile bu teknolojiyi yeni SkinTrends ürünlerimizde temel teknolojimiz olarak kullandı. SkinTrends ürünlerinde fark yaratan Acai Etkisi (Acai Impact) bu teknolojinin sağladığı çok güçlü bir etkidir. Acai Etkisi hücre metabolizma hızını arttırdığı için cilt hücrelerinin onarımını da hızlandırıyor ve hücrelerde maksimum koruma gerçekleşmesine ve yenilenme sağlanmasına yardımcı oluyor.

FARMASİ SKİN TRENDS ÜRÜNLERİ

farmasi üyelik