YÜZ BEYAZLATICI KREM


Farmasi Yüz Beyazlatıcı Krem
FARMASİ YÜZ BEYAZLATICI KREM
Magical Beauty Facial Whitenning Cream
Magical Beauty Lekeli Ciltler İçin Multivitamin İçeren Farmasi Yüz Beyazlatıcı Krem

yuz-beyazlatici-krem

Farmasi Laboratuvarlarında özel olarak geliştirilmiş Facial Whitening Cream, B3 vitaminiyle zenginleştirilmiş formülüyle cildinizin koyu renkli bölgelerinde renk açılmasına ve zararlı güneş ışınlarının neden olduğu lekelerin azalmasına yardımcı olur. Buğday yağı ve E vitamini ile cildinizi nemlendirir, C vitamini cildinize parlaklık verir.

Günde 2 kere kullanılması tavsiye edilir. FARMASİ MAGICAL BEAUTY LEKELİ CİLTLER İÇİN YÜZ BEYAZLATICI SABUN ile birlikte kullanılması etki süresini kısaltır.

İçerisindeki özel aktifler sayesinde cilde anında beyazlık kazandırır. Cildi güneşin zararlı etkilerine karşı koruyarak buna bağlı leke oluşumunu önler. Multivitamin kompleksi cildinizin temel ihtiyaçlarını karşılayarak sağlıklı ve ışıltılı bir görünüm kazandırır. Uzun süreli kullanımda leke görünümünü azaltır.

ÖNEMLİ: Daha etkili sonuçlar alabilmek için sabundan sonra Cilt Beyazlatıcı kremi kullanınız.

75 ml / Ürün Kodu: 1104020

Cilt Lekelerinden Nasıl Kurtulabiliriz ?

Cilt lekelerinin oluşmasında melanin hücrelerinin aşırı çalışması etkili olmaktadır. Cilt lekeleri kullanılan ilaçlara, hastalıklara, kozmetik ürünlere, genetik faktörlere, güneş ışınlarına, hormonal değişimlere bağlı olarak ortaya çıkabilmektedir.
– Kapatıcı kalemler, cilt lekelerini gizlemede başvurulan ilk yöntemdir. Lekenin boyutu ve rengine göre yeşil, mor, beyaz ve sarı tonlar tercih edilebilir.
– Doğum lekelerinde kullanılan ilaçların azaltılması ya da kullanımının bırakılması leke oluşumunu azaltacak, menopoz sonrasında lekeler kaybolacaktır.
– Kalıcı izlerin oluşumunda özellikle bayanlarda ağdanın büyük etkisi bulunmaktadır. Kıl dönmesi, alerji, egzama gibi sorunlar genellikle yanlış uygulamalar sonrasında ortaya çıkmaktadır.
– Gözaltı ve yüz çevresinde oluşan lekeler için K vitamini bakımından zengin kremler kullanmak yararlı olacaktır.
– Beslenmeye dikkat edilmesi, düzenli uyku alınması ve spor faaliyetlerinde bulunulması, cilt lekelerinin azalmasına yardımcı olacaktır.

farmasi üyelik